Telefon : 0505 051 5244
WhatsApp : 0505 051 5244

Panjur Tamiri


Otomatik Panjur Tamiri Servisi

Ev veya iş yerinizde kullandığınız panjur arızalandı ise vakit kaybetmeden profesyonel bir otomatik panjur servisi ve bakım hizmeti almalısınız. Acil kepenk servisi olarak panjur tamiri hizmetini en uygun fiyat garantisi ile sağlıyoruz.

Motorlu ve manuel panjur tamiri için günün her saati servis kaydı oluşturarak bizimle iletişime geçebilir, kaliteli ve garantili bir panjur servis hizmeti alabilirsiniz. Plastik, metal veya ahşaptan yapılan panjurlar, pencere üzerine takılan ve pencereyi dış etkilerden korumanın yanında iç mekanı da güneş ışınlarından koruyan sistemlerdir.

 

İstanbul Panjur Tamircisi

Tamir işleminin yapabilmek için bu iş ile ilgilenen işinde uzman kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Özellikle otomatik panjur sisteminde yer alan otomatik panjur motoru bilinçli kişiler eşliğinde takılmalı ve herhangi bir sorun olduğunda onlar tarafından müdahale edilmelidir. Bu sayede daha verimli sonuçlar elde edilmektedir. İstanbul panjur servisi olarak panjur arızalarınıza hızlı bir şekilde müadahele ediyoruz.

 

Motorlu Panjur Servisi

Elektrik kesintisi veya akım değişikliği de motora zarar veren durumlardır. Bu gibi durumlarda motor yanabilir. Aniden yükselen elektrik akımında ise termik sistem devreye girer ve panjur çalışmaz. Bu durumda motorun değişmesi gerekir.

Otomatik panjurunuzun yayının bozulması da panjur arızasının bir başka nedenidir. Motorlu panjur tamiri servisi hizmeti için Acil Kepenk Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Yay veya mekanizmadaki sorun bazı durumlarda kullanıcı tarafından giderilebilir fakat etkili ve sonuç odaklı bir panjuru tamir etmek için profesyonel destek almak gerekir.

panjur tamiri

 

Panjur Tamir Fiyatları

Panjur sadece görsel ve kullanım olarak yararlar sağlamaz aynı zamanda dış etkenlere karşı da sizi korur. Evinize ya da ofisinize yapılacak olan herhangi bir kötü girişimde panjurların kapatılması ve dışarıdan açılamaması canınızı ve malınızı üst düzeyde koruyacaktır.

Panjur tamiri fiyatları yapılacak olan işin çapına göre değişkenlik göstermektedir. Ustalrımız arzıa tespiti sırasında size en uygun olan fiyatı vermeyi garanti eder.

Etkili, sonuç odaklı ve garantili panjur servis hizmetleri sunan firmamız, eğitimli ve tecrübeli ekibi ile her çeşit panjur tamiri için yanınızdadır. En kısa sürede panjur tamir ve bakım hizmetini sunarak panjurları çalışır vaziyette teslim etmekte, periyodik bakımlarla panjurun ömrünü uzatmaktadır.

Sağlıklı, uzun ömürlü ve fonksiyonel bir panjur kullanımı için bizimle iletişime geçebilir, hızlı ve garantili bir panjur tamir hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz.

 


Hemen Arayın & Yazın

Dilerseniz bizi direk olarak arayabilir ya da WhatsApp üzerinden yazıp konum bilgilerinizi hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.