Telefon : 0505 051 5244
WhatsApp : 0505 051 5244

Otomatik Kepenk Tamircisi


Otomatik Kepenk Tamircisi

Yaşam alanlarınızda kullanmış olduğunuz ve oldukça da şık duran kepenklerinizde sorun yaşadığınızda firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli tamir ve onarım hizmeti sunan firmamız sizlere otomatik kepenk tamircisi konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Bu hizmeti sunarken müşterilerimizin beklentilerine ve isteklerine dikkat ederek kaliteli kepenk hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz bu hizmetleri uzman ekibimiz ile kaliteli şekilde yerine getiriyoruz.

Acil Kepenk Servisi olarak kepenk tamircisi imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalanan otomatik kapıların tamir bakım onarımı için servis hizmeti vermektedir, Müşteri memnuniyetini birincil öncelik kabul eden firmamız işini seven teknik bir ekiple hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bakım ve onarım görmesi gereken yanakayar otomatik kapılarınızı konusunda uzman ustalarımızla yerinde onarıp hizmete alıyoruz.

Sıklıkla arıza veren otomatik kapılardaki fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri firmamızın garantili işçiliğiyle tamir edilmektedir. Tamir olmayacak kadar zarar görmüş otomatik kapı mekanizmaları kepenk tamircisi servisimiz ile yenisi ile değiştirilmektedir.

Kepenk Tamiri Servisi

Kepenk tamircisi olarak uzman ekibimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 acil servis hizmeti vermekteyiz. 10 yılı aşkın tecrübemiz, orijinal ve garantili yedek parça, uygun kepenk tamir fiyatları, otomatik panjur imalatı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Otomatik Kepenk Tamiri Fiyatları

Kepenk tamiri fiyatları uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne kullanılan malzeme ve işçiliğe göre farklılıklar göstermektedir. Kepenk İmalatçısı olarak adana ve çevre semtlerinde kaliteli malzeme ve uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

otomatik kepenk tamircisi

Otomatik Kepenk Kullanımı

  • Uzun ömürlü oluşu en önemli tercih sebebidir.
  • İstenen renge ve boyuta göre tasarlanabilir ve de ihtiyaca göre düzenlenebilir.
  • Otomatik kepenk kullanımı oldukça kolay ve basittir.
  • Bu sistemin güvenliği üst düzeye taşır.
  • Dışarıdan gelecek tehlikelere karşı caydırıcı bir yapıda olmasının yanı sıra eski ürünler gibi kilit sisteminin kırılması ihtimali olmadığından güvenliği de üst bir seviyeye
  • taşımaktadır. Otomatik kepenk motoru güçlü ve dayanıklıdır.

 

Otomatik kepenk sistemleri zamanla bakıma ihtiyaç duyarlar. Zamanında yapılmayan bakım sonucunda, kepenk motor arızaları, kepenk kumanda alıcı kart arızaları, kepenk sıkışması, kepenk kumandası arızaları gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İstanbul genelinde kepenk tamircisi servisi almak, kepenk tamir fiyatları hakkında bilgi almak, evinize ya da iş yerinize kepenk sistemi yaptırmak için bize ulaşın.


Hemen Arayın & Yazın

Dilerseniz bizi direk olarak arayabilir ya da WhatsApp üzerinden yazıp konum bilgilerinizi hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.