Telefon : 0505 051 5244
WhatsApp : 0505 051 5244

Otomatik Kepenk Servisi


Otomatik Kepenk Servisi

Tüm otomatik kepenk sistemlerinde, arıza tespiti, kepenk tamiri, motor değişimi, otomatik kepenk servisi gibi işlemleri yıllardır gelen tecrübemiz ve kaliteli işçilik anlayışımızla sürdürmekteyiz. Alanımızda bilgili ekibmizle kepenk tamiri konusunadn sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Güvenliğiniz açısından zafiyet oluşturmaması için oluşan bu arızaları hızlı bir şekilde gidermek adına işinde uzman profesyonel kepenk servisi hizmeti veren Acil Kepenk Serivisi firmamız ile iletişime geçip, size en yakın ustamızla en hızlı şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

İstanbul'da En uygun fiyata hizmet almak için hemen arayın.

 

İstanbul Otomatik Kepenk Servisi

Kullandığınız kepenk için bakım yaptırmanız gereken durumlar oluşabilir. Bozulmalar, takılmalar , kepenk motoru arızaları, alıcı kart ve kepenk kumandası arzıları bunların başında gelir. Bunların haricinde de periyodik olarak otomatik kepenk tamiri ve bakımı yaptırmanız ürün için sağlıklı olacaktır. Kepenk servisi veren firmalar arasından Otomatik Kepenk Servisi isteklerinizi en hızlı uygun ve kaliteli bir şekilde karşılamaya hazır.

İstanbul'da tüm ilçelere servisimiz mevcuttur.

 

Otomatik Kepenk Açılmıyor

Kullandığınız otomatik kepenklerde sorun yaşadıysanız kullandığını< kepenk sisteminde kontrolünü sağlamanız gereken bazı noktalar vardır. Kumanda pilinin çalışmadığı, bozulduğu ya da otomatik kepenk kumandasının arıza yaptığı durumlar olabilir.

Pil değişiminden sonra kontrol ettiğiniz sorun devam ediyorsa alıcıda bir arıza meydana gelmiş olabilir. Elektrik aksamının düzgün çalışıp çalışmadığını kontrolünü yapmanızı öneririz. Elektrik şalteri atması sonucunda da otomatik kepenk açılmıyor olabilir.

Otomatik kepenk açılmıyor sorununun bir diğer nedeni ise aşırı ısınmadan kaynaklı olabilir. Aşırı ısınma meydana geldiğinide sistem kendini otomatik olarak kapatır ve yeteri soğukluğa ulaştığında tekrar çalışmaya devam eder.

Otomatik kepenk servisi

Otomatik kepenk ülkemizde yoğun olarak kullnaılmaktadır. Artık hemen her işyerinde klasik kepenkler yerine otomatik uzaktan kumandalı kepenkler kullanılmaktadır. Gerek kullanıcı hatalarından kaynaklanan gerek ömrünü doldurmuş parçalar yüzünden gerekse dış etkenlerden dolayı kepenk tamir ve bakım gereken durumlar oluşabilir. Güvenliğiniz açısından zafiyet oluşturmaması için oluşan bu arızaları hızlı bir şekilde gidermek adına işinde uzman profesyonel kepenk tamiri hizmeti veren Acil Kepenk Serivisi firmamız ile iletişime geçip, size en yakın ustamızla en hızlı şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.


Hemen Arayın & Yazın

Dilerseniz bizi direk olarak arayabilir ya da WhatsApp üzerinden yazıp konum bilgilerinizi hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.