Telefon : 0505 051 5244
WhatsApp : 0505 051 5244

Kepenk Tamir Servisi


Kepenk Tamir Servisi

Otomatik Kepenk Tamiri

Acil Kepenk Servisi olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında 7/24 kepenk tamir servisi servisi vermekteyiz. Arızalı kepenkleriniz, panjurlarınız için servis hattımızdan bize ulaşarak ustalarımızdan hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Otomatik kepenk ülkemizde yoğun olarak kullnaılmaktadır. Artık hemen her işyerinde klasik kepenkler yerine otomatik uzaktan kumandalı kepenkler kullanılmaktadır. Gerek kullanıcı hatalarından kaynaklanan gerek ömrünü doldurmuş parçalar yüzünden gerekse dış etkenlerden dolayı kepenk tamiri gereken durumlar oluşabilir. Güvenliğiniz açısından zafiyet oluşturmaması için oluşan bu arızaları hızlı bir şekilde gidermek adına işinde uzman profesyonel kepenk servisi hizmeti veren Acil Kepenk Serivisi firmamız ile iletişime geçip, size en yakın ustamızla en hızlı şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

Tüm otomatik kepenk sistemlerinde, arıza tespiti, kepenk tamiri, motor değişimi, otomatik kepenk motor tamiri gibi işlemleri yıllardır gelen tecrübemiz ve kaliteli işçilik anlayışımızla sürdürmekteyiz. Alanımızda bilgili ekibmizle kepenk tamiri konusunadn sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?

Kepenk sisteminize takılan otomatik kepenklerin garanti süresi 2 yıldır. Kullanıcı hatası ile oluşan bir sorun mevcut değil ise otomatik kepenk tamircisi olarak Acil Kepenk Servisi sizlere ücretsiz bir şekilde hizmet vermeyi garanti eder.

Kullanıcı hatası dışında gerçekleşen kepenk arızaları için de teknik servis hizmetimiz vardır. Eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız, sorunlu parçaların değişimi yapılır ve gerekli yedek parça malzemeleri kullanılır. Kepenk tamiri için oluşan her türlü arızayı usta ekibimiz kontrol eder ve sorunu çözmek üzere çalışmalarına başlar ve tamiri gerçekleştirir.

kepenk tamir servisi

Kepenk Tamiri Fiyatları

Kepenk tamiri ;çoğu el işçiliği gerektiren işte olduğu gibi ustasından ustasına, işin zorluğundan, sorununun büyüklüğüne kadar bir çok kritrere göre değişmektedir.

Firmamızın bu konuda dikkat ettiği en önemli husus müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı, kaliteli işçilik, hızlı çözümün yanı sıra fiyat konusunda da esnaıfımızı zorlamayacak miktarlara kepenk tamiri servisi işlemlerini yapmaktır. Kepenk tamiri fiyatı değişken olmakla birtlikte, siz değerli esnaflarımızın size en uygun olan firmayı seçmenizde fayda vardır. Fiyatla birlikte işçilik ve kalite konusunda da dikkatli olmalısınız. Bunun için  en doğru adrestesiniz.

 


Hemen Arayın & Yazın

Dilerseniz bizi direk olarak arayabilir ya da WhatsApp üzerinden yazıp konum bilgilerinizi hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.