Telefon : 0505 051 5244
WhatsApp : 0505 051 5244

Kepenk Servisi


Kepenk servisi

Tüm otomatik kepenk sistemlerinde, arıza tespiti, kepenk tamiri, motor değişimi, gibi işlemleri yıllardır gelen tecrübemiz ve kaliteli işçilik anlayışımızla sürdürmekteyiz. Alanımızda bilgili ekibmizle kepenk tamiri konusunadn sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Güvenliğiniz açısından zafiyet oluşturmaması için oluşan bu arızaları hızlı bir şekilde gidermek adına işinde uzman profesyonel kepenk servisi hizmeti veren Acil Kepenk Serivisi firmamız ile iletişime geçip, size en yakın ustamızla en hızlı şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

İstanbul'da En uygun fiyata Kepenk servisi için hemen arayın.

İstanbul Kepenk servisi

Kullandığınız kepenk için bakım yaptırmanız gereken durumlar oluşabilir. Bozulmalar, takılmalar , kepenk motoru arızaları, alıcı kart ve kepenk kumandası arzıları bunların başında gelir. Bunların haricinde de periyodik olarak otomatik kepenk tamiri ve bakımı yaptırmanız ürün için sağlıklı olacaktır. İstanbul ilinde kepenk tamiri hizmeti veren firmalar arasından kepenk servisi isteklerinizi en hızlı uygun ve kaliteli bir şekilde karşılamaya hazır.

 

kepenk servisi

Kepenk Açılmıyor

Kullandığınız otomatik kepenklerde sorun yaşadıysanız kepenk servisi kepenk sisteminde kontrolünü sağlamanız gereken bazı noktalar vardır. Kumanda pilinin çalışmadığı, bozulduğu ya da otomatik kepenk kumandasının arıza yaptığı durumlar olabilir.

Pil değişiminden sonra kontrol ettiğiniz sorun devam ediyorsa alıcıda bir arıza meydana gelmiş olabilir. Elektrik aksamının düzgün çalışıp çalışmadığını kontrolünü yapmanızı öneririz. Elektrik şalteri atması sonucunda da kepenk açılmıyor olabilir.

Otomatik kepenk açılmıyor sorununun bir diğer nedeni ise aşırı ısınmadan kaynaklı olabilir. Aşırı ısınma meydana geldiğinide sistem kendini otomatik olarak kapatır ve yeteri soğukluğa ulaştığında tekrar çalışmaya devam eder.

Kepenk Kapanmıyor

Mesainiz bitti ve tam işyerinizden ayrılacaksınız ama otomatik kepenk sistemi kapanmıyor. Evet sizde şuan bu şekilde bir arıza ile karşı karşıya kaldıysanız yapmanız gereken çok basit. Otomatik kepenk kapanmama durumu birkaç farklı nedene bağlı olabilir ancak bu nedenin ne denli önemli bir sorun olduğunu tespit edememek ve doğru müdahaleyi yapamamak kepenk sisteminiz için ciddi sorunlara yol açabilir. Otomatik kepenk kapanmıyor sorunu için servis hattımızla iletişime geçip hızlı bir şeıkilde çözüme kavuşabilirsiniz.

Otomatik kepenk sistemleri kapanmadığında bu arızanın hızlı bir şekilde onarılması gerekmekte. Onarılmaması durumunda sizlere zaman kaybettireceği gibi, mağazanızın güvenliğini de riske atmaktadır.

 

 

 


Hemen Arayın & Yazın

Dilerseniz bizi direk olarak arayabilir ya da WhatsApp üzerinden yazıp konum bilgilerinizi hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.