Telefon : 0505 051 5244
WhatsApp : 0505 051 5244

Kepenk Motoru Tamiri


Kepenk Motoru Tamiri

Otomatik Kepenk Motoru Tamiri

Otomatik kepenklerde arıza sebeplerinden birisi de kepenk motoru arızalarıdır. Kepenk motorunun içe sarması ve dolayısıyla boşa sarması, dönmesi bu arızaya neden olabilir. Arızalanmış, eskimiş kullanılmaya müsait olmayan otomatik  kaliteli ve garantili parçalar kullanarak değişitiriyoruz. Santral motor, santral ikiz motor, tüm motor, zincirli motor gibi türler için kepenk motoru tamiri servisimiz mevcuttur.

Tüm marka ve modellerde kepenk motoru tamiri hizmeti vermekteyiz.

Otomatik kepenk motoru, kepenklerin en öenmli parçalarının başında gelir. Bu parçanın bozulması durumundan, motorun aynı marka model ve ayn voltajdaki bir parça ile değiştirilmesi gerekir. Bu işlem için profesyonel bir destek almanız gereklidir. Acil Kepenk Servisi olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında 7/24 kepenk motoru servisi vermekteyiz. Arızalı kepenkleriniz, panjurlarınız için servis hattımızdan bize ulaşarak ustalarımızdan hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Elektrik kepenk motoru, otomatik kepenk motoru tamiri ve değişimi için Acil Kepenk Servisi’ne servis hattımızdan ulaşabilir ve tüm İstanbul’un ilçelerine hızlı ve uygun fiyat seçenekleri ile hizmet alabilirsiniz.

kepenk motoru tamiri

Kepenk Motoru Tamir Fiyatları

Kepenk motoru tamir fiyatları, çoğu el işçiliği gerektiren işte olduğu gibi ustasından ustasına, işin zorluğundan, sorununun büyüklüğüne kadar bir çok kritrere göre değişmektedir. Firmamızın bu konuda dikkat ettiği en önemli husus müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı, kaliteli işçilik, hızlı çözümün yanı sıra fiyat konusunda da esnafımızı zorlamayacak miktarlara kepenk motoru işlemlerini yapmaktır. Kepenk tamiri fiyatı değişken olmakla birtlikte, siz değerli esnaflarımızın size en uygun olan firmayı seçmenizde fayda vardır. Fiyatla birlikte işçilik ve kalite konusunda da dikkatli olmalısınız. Bunun için  en doğru adrestesiniz.

Kepenk Tamiri 

Acil Kepenk Servisi olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında 7/24 kepenk tamiri servisi vermekteyiz. Arızalı kepenkleriniz, panjurlarınız için servis hattımızdan bize ulaşarak ustalarımızdan hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Garaj Kapısı Tamiri

Garajların kapladığı alanlar oldukça değerlidir. Çoğu işyeri ve evde garaj bulunmaktadır. Garajların güvenliğini sağlamak, araçları hem hırsızlara hem de doğadaki sorunlara karşı korumak maksatlı olarak otomatik garaj kapısı sistemleri büyük önem taşımaktadır, garaj kapısı tamiri konusunda Acil Kepenk Servisi hizmetinizde


Hemen Arayın & Yazın

Dilerseniz bizi direk olarak arayabilir ya da WhatsApp üzerinden yazıp konum bilgilerinizi hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.