Telefon : 0505 051 5244
WhatsApp : 0505 051 5244

Kepenk Arıza


Otomatik Kepenk Arıza

Otomatik kepenk ülkemizde yoğun olarak kullanılmaktadır. Artık hemen her işyerinde klasik kepenkler yerine otomatik uzaktan kumandalı kepenkler kullanılmaktadır. Gerek kullanıcı hatalarından kaynaklanan gerek ömrünü doldurmuş parçalar yüzünden gerekse dış etkenlerden dolayı kepenk tamir ve bakım gereken durumlar oluşabilir. Çeşitli sebeplerden dolayı kullanmış olduğunuz otomatik kepenklerde arıza oluşabilir. İstanbul kepenk arıza servisi olarak bu gibi durumlarda hizmetinizdeyiz.

Güvenliğiniz açısından zafiyet oluşturmaması için oluşan bu arızaları hızlı bir şekilde gidermek adına işinde uzman profesyonel kepenk tamiri hizmeti veren Acil Kepenk Serivisi firmamız ile iletişime geçip, size en yakın ustamızla en hızlı şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

Eski tipteki kepenklerin aksine otomatik kepenkler uzaktan kumanda ya da duvara monte edilen bir düğme/şalter yardımıyla manuel olarak kontrol edilebilen kepenklerdir. Açılıp kapanmalarını sağlamaları için fiziksel güç uygulamak gerekmez. Hem bu nedenle hem de bu işlemler sırasında kaza olma ihtimalini ortadan kaldırdıkları için eski tipteki kepenklere göre çok daha kullanışlılardır.

Kepenk Sorunları Nasıl Giderilir?

Kullanıcı hatası dışında gerçekleşen kepenk arızaları için de teknik servis hizmetimiz vardır. Eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız, sorunlu parçaların değişimi yapılır ve gerekli yedek parça malzemeleri kullanılır. Otomatik kepenk tamiri için oluşan her türlü arızayı usta ekibimiz kontrol eder ve sorunu çözmek üzere çalışmalarına başlar ve tamiri gerçekleştirir.

 

İstanbul Kepenk Arıza

Acil Kepenk Servisi olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında 7/24 kepenk tamiri servisi vermekteyiz. Arızalı kepenkleriniz, panjurlarınız için servis hattımızdan bize ulaşarak ustalarımızdan hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’da nöbetçi kepenk servisi veren firmalar arasında en uygun fiyat, kaliteli parça garantisi ve hızlı hizmet anlayışıyla siz müşterilerimizin 7/24 hizmetinizdeyiz. Siz de karlışaltığınız herhangi bir otomatik kepenk sorununda gün ve saat farketmeksizin firmamızın hizmet numarasını arayıp sorununuz hakkında bilgi, işlem hakkında fiyat ve zaman bilgisi alabilirsiniz. Otomatik kepenklerin tamiri ve bakımı, motor değişimi, alıcı kart tamiri, evlerinizde ve işyerlerinizde kullandığınız motorlu, elektrikli panjurların tamiri ve bakımı , garaj kapılarının her türlü arıza sorunlarının giderilmesi konusunda firmamız usta personelleriyle tüm İstanbul’da gezici ekipleriyle hizmetinizde.


Hemen Arayın & Yazın

Dilerseniz bizi direk olarak arayabilir ya da WhatsApp üzerinden yazıp konum bilgilerinizi hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.