Telefon : 0505 051 5244
WhatsApp : 0505 051 5244

Garaj Kapısı Tamiri


İstanbul Garaj Kapısı Tamiri

Garajların kapladığı alanlar oldukça değerlidir. Çoğu işyeri ve evde garaj bulunmaktadır. Garajların güvenliğini sağlamak, araçları hem hırsızlara hem de doğadaki sorunlara karşı korumak maksatlı olarak otomatik garaj kapısı sistemleri büyük önem taşımaktadır, garaj kapısı tamiri konusunda Acil Kepenk Servisi hizmetinizde.

Genelde otomatik kapılarda kullanılan motorlar uzun süre bakım gerektirmez motorlardır. Ancak hareketli parçalar bir süre sonra fazla çalışmasa da motorlarda takım sorunlar çıkabilir. Motor otomasyon sistemine sahip kapılarda, kapı ağırlığına uygun motorlar tercih edilmediği takdirde zamanından önce arızaya geçme durumu söz konusu olabilir. Risk analizi yapıldığında, kapı motorlarının günde onlarca kez çalışan sistemlerden daha fazla riske sahip olduğunu görmek mümkündür.

Garaj Kapısı Tamircisi

Araçlarımız için garajlar artık evlerin ve işyerlerinin güvenlik açısından öenmli bir parçası haline gelmiştir. Otomatik garajlarda kullanılan kapıların güvenilir halde olması, binanın dış cephesine uygun halde olması gerekmektedir. Oluşan sorunlarda garaj kapısı tamiri konusunda da doğru bir ekiple çalışmanız gerekmektedir. Aksi takdirde daha büyük sorunlarla ve maliyetlerle karşılaşma ihtimaliniz yükselecektir.

Montaj konusunda deneyimli bir firmaya yaptırılacak uygulamalar uzun süreli ürün kullanımı için oldukça önemlidir. Montaj hizmeti veren firmanın referansları incelenmelidir. Yanlış yapılan montaj en değerli elektronik ve mekanik donanımı değersiz kılacağı unutulmamalıdır. Son zamanlarda konusunda uzman olmayan kurum ve kuruluşların yanlış ve eksik montaj uygulaması yaptığı tarafımızca gözlemlenmektedir. Bu konuda yapılan en büyük hata emniyet sensörü kullanılmadan yapılan montajlardır. Emniyet sensörleri radarın görüş alanlarının dışında kalan bölümlerde yarattığı ekstra güvenlik sağlama amaçlı donanımlardır. Emniyet sensörü bulunmayan kapılarda çarpmadan kaynaklanan yaralanmalara sıklıkla rastlanmaktadır.

 

garaj kapısı tamiri

Garaj Kapısı Tamiri Nasıl Gerçekleşir?

  • Garaj kapılarına takılan motorlar genelde uzun süre tamir gerektirmezler.
  • Ancak hareketli diyebileceğim tüm parçalar zaman geçtikçe aşınma ve kullanım tabanlı olarak sorun çıkarmaya başlayabilirler.
  • Ev ya da işyeri hiç fark etmez garaj kapısı tamiri için birilerini aramadan önce kumandanıza bir göz atın.
  • Gerekiyorsa da pilleri değiştirin. İşe yaramadıysa paniklemenize gerek yok. Bir de manuel olarak açmayı deneyin.
  • Sorununuz bilinçsiz kullanım ve darbelerden kaynaklanıyorsa yapacak hiçbir şeyiniz yok.
  • Acil Kepenk Servisi olarak garaj kapısı tamiri servisi ile tüm İstanbul’da hizmetinizdeyiz.

Hemen Arayın & Yazın

Dilerseniz bizi direk olarak arayabilir ya da WhatsApp üzerinden yazıp konum bilgilerinizi hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.