Telefon : 0505 051 5244
WhatsApp : 0505 051 5244

Acil Kepenk Tamircisi


Acil Kepenk Tamircisi

Acil kepenk tamircisi arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul'un tüm ilçelerine acil kepenk servisi hizmeti sağlıyoruz.

Ülkemizde işletmelerin güvenlik ve kullanım kolaylılığı açısından sıklıkla tercih ettiği otomatik kepenklerin zaman içerisinde, kullanıcı kaynaklı veya dış etkenlerden kaynaklı sorunları oluşabilir. Bu gibi durumlarda otomatik kepenk tamiri hizmeti veren firmalardan yardım alarak profesyonel bir şekilde arızaların giderilmesini, gerekli parça değişimlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul’da bu işi yapan bir çok firma mevcuttur, firmamız günün her saati kepenk tamiri servisi vermektedir. Özellikle akşam saatlerinde otomatik kepenk sorunları ile karşılaşmak esnaf için zor bir durum oluşturabilir. Bu gibi durumlar için Acil Kepenk Servisi olarak acil kepenk tamircisi hizmetimizle saat farketmeksizin en hızlı kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti sizlere sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Nöbetçi Kepenk Tamircisi

İstanbul’da nöbetçi kepenk servisi veren firmalar arasında en uygun fiyat, kaliteli parça garantisi ve hızlı hizmet anlayışıyla siz müşterilerimizin 7/24 hizmetinizdeyiz. Siz de karlışaltığınız herhangi bir otomatik kepenk sorununda gün ve saat farketmeksizin firmamızın hizmet numarasını arayıp sorununuz hakkında bilgi, işlem hakkında fiyat ve zaman bilgisi alabilirsiniz. Otomatik kepenklerin tamiri ve bakımı, motor değişimi, alıcı kart tamiri, evlerinizde ve işyerlerinizde kullandığınız motorlu, elektrikli panjurların tamiri ve bakımı , garaj kapılarının her türlü arıza sorunlarının giderilmesi konusunda firmamız usta personelleriyle tüm İstanbul’da gezici ekipleriyle hizmetinizde.

acil kepenk tamircisi

Olası Kepenk Sorunları

Pil değişiminden sonra kontrol ettiğiniz sorun devam ediyorsa alıcıda bir arıza meydana gelmiş olabilir. Elektrik aksamının düzgün çalışıp çalışmadığını kontrolünü yapmanızı öneririz. Elektrik şalteri atması sonucunda da kepenk açılmıyor olabilir.

Otomatik kepenk açılmıyor sorununun bir diğer nedeni ise aşırı ısınmadan kaynaklı olabilir. Aşırı ısınma meydana geldiğinide sistem kendini otomatik olarak kapatır ve yeteri soğukluğa ulaştığında tekrar çalışmaya devam eder.

Firmamızın bu konuda dikkat ettiği en önemli husus müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı, kaliteli işçilik, hızlı çözümün yanı sıra fiyat konusunda da esnaıfımızı zorlamayacak miktarlara kepenk tamiri işlemlerini yapmaktır. Kepenk tamiri fiyatı değişken olmakla birtlikte, siz değerli esnaflarımızın size en uygun olan firmayı seçmenizde fayda vardır. Fiyatla birlikte işçilik ve kalite konusunda da dikkatli olmalısınız. Bunun için acil kepenk tamircisi firmaları arasından en doğru adrestesiniz.


Hemen Arayın & Yazın

Dilerseniz bizi direk olarak arayabilir ya da WhatsApp üzerinden yazıp konum bilgilerinizi hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.